Ośrodek Wypoczynkowy Czercz - Piwniczna
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Piwniczna. Powrt na stron gwn
Strona gwna

Jesteś 11600
gościem
na naszej stronie


OFERTA

Zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego "Czercz" położonego pięknie na obszarze 1.5 ha w dolinie potoku, otoczony górami i zielenią, czynnego przez cały rok.

Ośrodek składa się z pawilonów,do których jest niekrępujące osobne wejścia do pokoi 2,3 i 5-osobowych wyposażonych w pełne węzły sanitarne. Na terenie ośrodka duży parking. Miejsce na ognisko. W świetlicy Ośrodka można skorzystać z TV, pograć w ping-pong, wypożyczyć książkę z biblioteki. Dla dzieci plac zabaw. Za symboliczną opłatą w naszym ośrodku przyjęty będzie również Twój pies. Kuchnia serwuje smaczne domowe posiłki, a nasza specjalność pstrąg, jest po prostu pyszny. Idealne miejsce na wypoczynek z małymi dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.

Organizujemy:

  • wycieczki autokarowe i piesze z przewodnikiem
  • ogniska z kapelą pieczonego prosiaka, barana
  • białe i zielone kuligi
Piwniczna - Ośrodek Wypoczynkowy Czercz Piwniczna - Ośrodek Wypoczynkowy Czercz Piwniczna - Ośrodek Wypoczynkowy Czercz


W POBLIU

Doskonałe miejsce dla aktywnego wypoczynku - na miejscu 3 korty tenisowe, boisko do siatkówki, w pobliżu trasy rowerowe oraz liczne szlaki turystyczne po pięknym Beskidzie Sądeckim. Przepływająca w pobliżu rzeka Poprad jest rajem dla wędkarzy.

Zimą można korzystać z położonych niedaleko wyciągów na stacjach narciarskich w Suchej Dolinie oraz Wierchomli. Atrakcją są również spływy łodziami Doliną Popradu na trasie Piwniczna-Rytro.


Copyright 2000 - 2021 | Zaloguj |